Szukaj tylko w dostępnych
Szukaj w opisach

Pogrzeb na zamówienie
Książka obecnie nie jest dostępna.
Autorzy: Anthony Horowitz
Wydawnictwo: Rebis Dom Wydawniczy Sp.z o.o.
ISBN: 9788380623576
Stron: 343
Kod ksi: REBI-970156*
Cena:
34.90 zł
Opis książki
Zaplanowała własny pogrzeb, ale czy spodziewała się, że wkrótce zginie?
Gdy sześć godzin po ustaleniach w sprawie własnego pogrzebu umiera kobieta, Daniel Hawthorne, były policjant i krnąbrny detektyw, który pilnie strzeże własnych tajemnic, zabiera się do pracy. U swego boku ma niechętnego towarzysza, który po raz pierwszy styka się ze światem prawdziwej zbrodni. Razem spróbują rozwiązać jedną z najbardziej niezwykłych zagadek kryminalnych.
Żaden z nich jeszcze nie wie, że wkraczają na niebezpieczną ścieżkę, krętą i pełną niespodzianek, z których każda ma kolor krwi...
Mocnymi stronami najnowszej powieści Horowitza są intryga i zaraźliwa żywiołowość. – „Daily Telegraph”
Wynosi rozgrywkę na olimpijski szczyt. – „Guardian”
Dodając do urzekającej intrygi kryminalnej typową dla siebie dawkę energii, Horowitz zaciera granicę między faktem a fikcją. – „Financial Times”
Cudownie zabawna, wciągająca i trudna do zdefiniowania. A Hawthorne to intrygująca postać! – „Daily Express”
Horowitz niezaprzeczalnie jest geniuszem budowania intrygi. – „Metro”
Staroświecko-nowoczesna powieść detektywistyczna. Znakomita! – „Nudge”
Wartka intryga, pełna nieprzewidywalnych zwrotów. – „Times”
Pogrzeb na zamówienie to intrygujący labirynt kryminalnej opowieści, od której trudno się oderwać. – „Real Crime Magazine”
Bystrzy czytelnicy, którym po pierwszych paru stronach tej powieści przyjdzie na myśl, że znają rozwiązanie, mogą być pewni, że Horowitz ofiarował im ledwie pierwszy z wielu wspaniałych i cudnie opakowanych prezentów. – „Kirkus Reviews”
Jedna z najlepszych i najbardziej wciągających powieści detektywistycznych tego roku. Satysfakcjonująca na każdym poziomie. – Written by Sime.
Znakomita powieść detektywistyczna, o intrydze pełnej zaskakujących zwrotów, które każą czytelnikowi nieustannie zgadywać, kto jest zabójcą. – NZ Booklovers.
Trzyma się konwencji klasycznego thrillera, a jednocześnie wydaje się nowa i oryginalna. Moim zdaniem to świeża, niewiarygodnie wciągająca lektura, a słowo, którego chcę użyć, brzmi: zachwycająca! – Bibliomaniac.
Jedna z najbardziej oryginalnych książek, jakie zdarzyło mi się czytać. Trzymająca w napięciu, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, aż do ostatnich stron zmusza czytelnika do snucia domysłów. Gorąco polecam, i to bez najmniejszego wahania. – Splashes Into Books.
Literacki przysmak od pierwszej do ostatniej strony. – Harriet Devine.
Uzależniająca lektura! Kupujcie, nie zwlekajcie! – Me and My Books.
Wybitnie wciągająca fabuła powieść. Po prostu mnie zachwyciła! – Lavender Books.
Spośród wszystkich powieści, które czytałem, ta oparta jest na najbardziej nietypowej koncepcji. – The Stacked Shelf