Szukaj tylko w dostępnych
Szukaj w opisach

Tarot świetlistej drogi
Autorzy: Alla Alicja Chrzanowska
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii Janusz Nawrocki
ISBN: 9788388351969
Stron: 0
Kod ksi: STAS-0533*
Cena:
53.20 zł
Opis książki
Tarot Świetlistej drogi to bogactwo wiedzy o przekazie zapisanym w kartach Tarota. Jest to książka dla osób, które chcą w sposób łatwy i rzetelny nauczyć się czytania kart.
Dołączone do książki karty GRATIS są inspirowane widzeniem świata przez wybitną tarocistkę, psychologa i ezoteryka Alicję Chrzanowską.
Wyjątkowa oprawa graficzna pełna jest niepowtarzalnego czaru baśniowych treści, a jednocześnie nowatorskiego spojrzenia na niezwykłą talię. Ten element może być zakupiony tylko z gadżetem. Do ceny należy doliczyć cenę odpowiedniego dodatku. W celu uzyskania szczegółów skontaktuj się z działem obsługi klienta.
Dodatki dołączone do książki
  • Gadżet
Tarot świetlistej drogi - KARTY
ISBN: 9788388351969

Cena detaliczna brutto: 72.00 zł

Opis:Tarot Świetlistej drogi to bogactwo wiedzy o przekazie zapisanym w kartach Tarota. Jest to książka dla osób, które chcą w sposób łatwy i rzetelny nauczyć się czytania kart. Dołączone do książki karty GRATIS są inspirowane widzeniem świata przez wybitną tarocistkę, psychologa i ezoteryka Alicję Chrzanowską. Wyjątkowa oprawa graficzna pełna jest niepowtarzalnego czaru baśniowych treści, a jednocześnie nowatorskiego spojrzenia na niezwykłą talię.