Szukaj tylko w dostępnych
Szukaj w opisach

Tarot lekarz duszy
Autorzy: Manuela Klara Olszewska
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii Janusz Nawrocki
ISBN: 9788386737260
Stron: 0
Kod ksi: STAS-0532*
Cena:
31.61 zł
Opis książki
Znajdziesz tu wiele informacji barwnie i szczegółowo przedstawiających symbolikę zawartą w kartach Tarota.

Jak tylko potraktujesz Tarota jako narzędzie pracy psychologa, zrozumiesz koleje swego życia w sposób dotychczas nieosiągalny. Te niezwykłe karty zostaną Twoim prywatnym i nieomylnym lekarzem duszy.
Dowiedz się, jak Tarot pomógł wielu osobom. Sprawdź, jak może pomóc Tobie. Pomóż sobie i innym już dziś. Manuela Klara Olszewska zaprasza do jedynego, unikalnego SPA dla Twojej duszy.
Książka opisuje od strony praktycznej pracę z kartami Tarota. Znajdziesz w niej wiele podręcznikowych informacji barwnie i szczegółowo przedstawiających symbolikę w nich zawartą. Same zaś dołączone do książki karty umożliwią Ci zgłębienie tajemnic swego wnętrza. Łączą one w sobie funkcjonalność z wysmakowaną grafiką, która sprawi, że praca z nimi będzie prawdziwą ucztą dla ducha. Ten element może być zakupiony tylko z gadżetem. Do ceny należy doliczyć cenę odpowiedniego dodatku. W celu uzyskania szczegółów skontaktuj się z działem obsługi klienta.
Dodatki dołączone do książki
  • Gadżet
Tarot lekarz duszy – KARTY
ISBN: 9788386737260

Cena detaliczna brutto: 18.30 zł

Opis:Jak tylko potraktujesz Tarota jako narzędzie pracy psychologa, zrozumiesz koleje swego życia w sposób dotychczas nieosiągalny. Te niezwykłe karty zostaną Twoim prywatnym i nieomylnym lekarzem duszy. Dowiedz się, jak Tarot pomógł wielu osobom. Sprawdź, jak może pomóc Tobie. Pomóż sobie i innym już dziś. Manuela Klara Olszewska zaprasza do jedynego, unikalnego SPA dla Twojej duszy. Książka opisuje od strony praktycznej pracę z kartami Tarota. Znajdziesz w niej wiele podręcznikowych informacji barwnie i szczegółowo przedstawiających symbolike w nich zawartą. Same zaś dołączone do książki karty umożliwią Ci zgłębienie tajemnic swego wnętrza. Łączą one w sobie funkcjonalność z wysmakowaną grafiką, która sprawi, że praca z nimi będzie prawdziwą ucztą dla ducha.