Szukaj tylko w dostępnych
Szukaj w opisach

Kontrola zarządcza w szkole lub placówce oświatowej Komentarz, przykłady, dokumentacja (z suplementem elektronicznym)
Autorzy: Jan Lewandowski
Wydawnictwo: O?rodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Sp. z o.o.
ISBN: 9788378040712
Stron: 328
Kod ksi: ODDK-8233E
Cena:
157.50 zł
Opis książki
Dyrektorzy szkół lub placówek oświatowych są zobowiązani do tworzenia, oceny i stałego rozwijania systemu kontroli zarządczej!
Prezentowana pozycja pomoże w szybkim i prawidłowym, zgodnym z prawem, zorganizowaniu systemu kontroli zarządczej zgodnie ze standardami ogłoszonymi w Komunikacie MF i wytycznymi Ministerstwa Finansów.

Publikacja zawiera:

szczegółowe omówienie wszystkich standardów kontroli zarządczej wraz ze wskazówkami praktyka dotyczącymi ich stosowania i licznymi przykładami konkretnych dokumentów, które pomogą w realizacji postanowień standardów,
bardzo obszerny zbiór ok. 70 dokumentów, przykładowych instrukcji niezbędnych do właściwego zorganizowania systemu kontroli zarządczej,
dołączoną płytę CD ze wszystkim wzorami dokumentów w formacie MS Word, która pozwala na łatwe i proste stworzenie własnej dokumentacji.


Opracowanie przygotowane przez doświadczonego specjalistę, wieloletniego dyrektora i pracownika administracji oświatowej, który przełożył swoje bogate doświadczenie zawodowe na szereg dokumentów, wzorów, podpowiedzi i instrukcji umożliwiających stworzenie systemu kontroli zarządczej w szkole lub placówce oświatowej.